DARMOWA DOSTAWA OD 150ZŁ! ODBIÓR OSOBISTY W ZAMOŚCIU ZA 0 ZŁ!
DARMOWA DOSTAWA OD 150ZŁ! ODBIÓR OSOBISTY W ZAMOŚCIU ZA 0 ZŁ!
0
Twój koszyk

O nas

Cześć!

Znajdziesz u nas kawy jakości specialty. Bez dodatkowych kombinacji i fikołków. Wypalone tak, by podkreślić ich wyjątkowy charakter. Głęboki smak i pełnia wrażeń w każdym łyku. Tylko najwyższa jakość, zero kompromisów. Wybierz paczkę dla siebie, zaparz tak jak lubisz i delektuj się z uśmiechem. Tak to u nas wygląda!

Pick & Smile!

O mnie

Z kawą związany jestem od 2016. To już trochę, żeby zorientować się co i jak. Najfajniejszym uczuciem jest, gdy podajesz komuś filiżankę zaparzonej przeze Ciebie kawy. Bierze pierwszy łyk i pojawia się błysk w oku, widzisz jak jej smakuje. Lubię ten moment, to sprawienie komuś odrobiny przyjemności kawą! To właśnie chcę robić i dlatego powstało Pick & Smile. Chcę dzielić się z Tobą przyjemnością z picia dobrej kawy. Częstuj się.

– Kuba

Pomysł jest taki, by wybór kawy był prosty. My znajdujemy najlepsze ziarna i wypalamy je tak, by pokazać jakie są dobre. Piszemy o nich kilka słów, by przybliżyć Ci czego możesz się spodziewać w filiżance. Ty to czytasz i już wiesz, czy to Twój klimat. Łapiesz paczkę, parzysz i pijesz z uśmiechem. Proste!

To jak, kiedy się widzimy?

Aktualną ofertę naszych kaw znajdziesz tutaj: